Letní aktivity v okolí

10.10.2017

V měsících mimo zimu, je toto místo ideální pro pěší turistiku, kola, nordic walking nebo výstupy na tzv. ferraty, které jsou velkým lákadlem pro naše návštěvníky. Typů na výlety je velice mnoho a rádi vás o nich budeme informovat. Hodně informací získáte na www..pyhrn-priel.net/ info@pyhrn-priel.net.

Aktiv Card Vám na vyžádání můžeme vystavit ( 5 Eur na den ). S ní máte vstupy do bazénů, na otevřená koupaliště, do muzeí, Alpinea apod., zdarma. Máte-li rádi adrenalin, pak můžete vyzkoušet místní velice oblíbenou školu paragleidu (funguje v zimě i v létě a vzhledem k velkému zájmu českých turistů je možné se trochu domluvit i česky), v létě je zajímavý i rafting či canyoning nebo jízda na bobové dráze ve Windischgarstnu. 

Když se Vám nebude nikam chtít, můžete relaxovat u nás na zahradě, hrát badminton nebo pingpong a chodit se osvěžit do blízkého potoka. 

KOUPÁNÍ:

Naše nejbližší koupání se nachází ve středisku Hinterstoder ( 5km ). Zde najdete místní koupaliště, kde se budete moci ochladit v krásném venkovním bazénu. Ale pokud raději preferujete přírodní koupání, je zde možnost dokonale čistého jezera Elisabeth Zee, které je vzdáleno 13km. Tak buď na kole, pěšky nebo jen tak autem jako výlet v teplých letních dnech vřele doporučujeme.

Pro milovníky tenisu jsou vedle koupaliště v Hinterstoderu tenisové kurty.  Jak venkovní tak zastřešené. Dále zde najdete i minigolf, který je v těsné blízkosti kurtů.

Večer si můžete užít grilování a posezení pod hvězdným nebem na naší zahradě...

Blízké jezero - Elisabeth Zee

Jezero nedaleko Rulfíku je plné ryb, ale dá se v něm i koupat....

Cyklistika

Pro vášnivé i příležitostné cyklisty je toto ideální oblast s lehkými, středně těžkými i těžšími okruhy

Pěší výlety po okolí

Takovéto výhledy a občerstvení jsou odměnou za dvouhodinový výšlap... vhodné na celodenní výlet...

Vodopády na kole

Takové to vodopády a jiné krásné přírodní úkazy zde potkáte skoro na jakékoli cestě, na kterou se vydáte - pěšky, na kole nebo v přístupných místech i autem...většinou jsou velkou odměnou na dlouhý výšlapech do hor.